KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12286287

nr 1228 6287

Michael Shevarjov

(f. 1958), Ryssland

Akvarell, Stilleben, Signerad. Motivet: 75x53 cm

Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 14 januari 2019
kl 18:50:47

11/1 12:23:56 1      Vinnande bud

Michael Shevarjov

Läs mer om Michael Shevarjov